Zde si můžete přečíst odpovědí odborného lékaře na Vaše dotazy. Pokud Vás něco zajímá, napište nám svojí otázku a náš lékař Vám obratem odpoví. Pokud vyplníte svůj email, dostanete odpověď přímo také do Vaší emailové schránky.

Dobrý den ,mohu fytofem brát spolu s allegrou, guajacuranem a občas neurol? 31. srpna 2021

Ano, můžete. Omlouvám se za pozdní odpověď, byla způsobena špatným nastavením tohoto webu.

 

Dobrý den, chtěla bych bych se zeptat na dlouhodobé užívání FYTOFEMU. Beru ho již 10 let ( od 54 let doposud ). Nemůže to dlouhodobé užívání mít vedlejší účinky? Nebo není to již v mém věku zbytečné? Děkuji za odpověď. 31. srpna 2021

Pokud cítíte, že je pro Vás prospěšný, nevadí i takto dlouhé užívání. Omlouvám se za pozdní odpověď, byla způsobena špatným nastavením tohoto webu.

 

Hezký den,jsem v přechodu a trpím na bušení srdce, můžu FytoFEM užívatDěkuji Yva 31. srpna 2021

Ano, můžete. Omlouvám se za pozdní odpověď, byla způsobena špatným nastavením tohoto webu.

 

Dobrý den,prosím Vás o radu, jaký přípravek by jste mi doporučil, je mi 45 let, menstruaci zatím mám jen se mi zkracuje cyklus. Pan doktor mi říkal, že mi selhávají ovária – předčasná menopauza. Který přípravek by byl pro mě vhodný. Děkuji za opověď. Jana S. 31. srpna 2021

Asi bych zatím – pokud nemáte žádné potíže – nic nedával. Jezte zdravě a hýbejte se… Omlouvám se za pozdní odpověď, byla způsobena špatným nastavením tohoto webu.

 

Dobrý den, mám prosím dotaz ohledně Fytofem harmony a control. Na výrobku je uvedeno množství vitamínu D 5 mikrogramů s tím, že se jedná o doporučenou denní dávku. Pro posílení imunity užívám Vigantolvit (D3). Na Vigantolvitu je uvedeno, že v jedné tobolce je 50 mikrogramů vitamínu D a má se užívat jedna denně. Této nesrovnalosti nerozumím?Mám při užívání Fytofemu Vigantolvit vysadit a budu v tomto případě mít pro posílení imunity dostatečné množství vitamínu D? Nebo mohu užívat Fytofem i Vigantolvit společně? Děkuji za vysvětlení. 31. srpna 2021

Na produktu, který uvádíte, výrobce sám udává, že Vám dodává v jedné dávce desetinásobek (1000%) doporučené denní dávky vitaminu D (50 mcg). Množství obsažené ve Fytofemu (5 mcg) je s Vaším naprosto zanedbatelné. Za mě můžete Fytofem užívat s nebo bez Vašeho vitaminu D, spíše zvažte, proč užíváte takové vysoké dávky – Vitamin D se sice poslední dobou dává o něco více, než jsou ty „staré“ DDD (řekněme 20 mcg je taková střízlivá „nová DDD“), ale nevidím důvod, proč se doporučenými dávkami (třeba s touto mírnou korekcí speciálně u vitaminu D) neřídit – v medicíně a biologii rozhodně neplatí „čím víc pruhů, tím víc adidas“. Vitamin D je poměrně levná surovina a nebyl by problém ho za stejnou cenu prodávat třeba s 2000% DDD, jestli mi rozumíte… Omlouvám se za zpožděnou odpověď, která vznikla chybným nastavením tohoto webu.

Dobrý den, nemám měsíčky už od 41 let a užívám, sice ne úplně pravidelně Fytofen, již zhruba 5 let, mám dále pokračovat s tímto produktem? 31. srpna 2021

Ano, můžete – záleží jen na Vás a tom, jak Vám produkt svědčí. Omlouvám se za zpožděnou odpověď, která vznikla chybným nastavením tohoto webu.

Dobry den, muzu uzivat FytoFEM harmony , pokud mam myomy..? Jinak nemam zadne navaly horka nebo dalsi priznaky menopauzy, je mi 47. Dekuji 31. srpna 2021

Užívat můžete, otázka je, jestli Vám může s myomy pomoci. Omlouvám se za zpožděnou odpověď, která vznikla chybným nastavením tohoto webu.

Dobry den mohu uzivat fytofem a kapky cerveny jetel. 30. srpna 2021

Je to zbytečné – isofllavony z červeného jetele jsou ve Fytofemu obsaženy. Omlouvám se za pozdní odpověď, tento web byl chybně nastaven.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu začít užívat FytoFem když beru léky na vysoký tlak? Moje lékařka mi dala Novákem,ale chtěla bych raději něco jiného. Děkuji 30. srpna 2021

Ano, Fytofem by neměl lékům na tlak vadit – samozřejmě je třeba zkontrolovat, jestli zrovna s nějakým konkrétním nějak neinterferuje v játrech a jak moc. Omlouvám se za pozdní odpověď, tento web byl chybně nastaven.

Dobrý den můžu užívat Fytofem a Caltrate dohromady ? 30. srpna 2021

Ano, můžete. Omlouvám se za pozdní odpověď, tento web byl chybně nastaven.

Stránka 1 z 3 1 2 3

Také máte dotaz?

Pokud Vás také zajímá cokoliv k dané problematice, neváhejte a napište nám svůj dotaz. Obratem na Vaši otázku odpovídá odborný lékař. Můžete se ptát opravdu na cokoli!

Položit dotaz