FYTOFEM HARMONY & CONTROL

Přípravek určený pro ženu od 40 let, s obsahem 40 mg isoflavonů v 1 tabletě.

Klimakterium (přechod, klimax) je období postupného vyhasínání pohlavního cyklu u ženy. Jedná se o přirozený stav, kdy v určitém věku ženy (obvykle mezi 40. a 50. rokem) dochází k útlumu produkce pohlavních hormonů (estrogeny a progesteron) a postupnému vymizení menstruačního cyklu (tzv. menopauza).

Klimakterium je většinou doprovázeno řadou nepříjemných příznaků. Patří mezi ně návaly horka, pocení, poruchy spánku, časté změny nálad, deprese, nesoustředěnost a závratě. S nedostatkem estrogenů dochází k úbytku vody v pokožce, což způsobuje zvýšenou tvorbu vrásek. Období klimakteria je rovněž spojeno se zdravotními potížemi jako osteoporóza (řídnutí kostí), nadváha, vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu (zvyšuje se riziko kardiovaskulárních onemocnění) a objevují se časté záněty močových cest, někdy spojené s potížemi s udržením moče (inkontinence).

Fytofem harmony & kontrol je přípravek vyvinutý speciálně pro ženy od 40. roku věku. Obsahuje tři komplexy přírodních látek, minerálů a vitaminů, které vám pomohou opět najít fyzickou i duševní harmonii a získat kontrolu nad vaší váhou.

Fytofem harmony & control je přípravek vyvinutý pro ženy po čtyřicítce. V souvislosti s ubývající hormonální aktivitou může u žen docházet k řadě nepříjemných příznaků, které snižují kvalitu života a také zpomalení metabolismu, které vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a ukládání tuku v rizikových partiích. Fytofem harmony & control obsahuje tři komplexy přírodních látek, minerálů a vitaminů, které některé problémy pomáhají řešit.

3komplexy

Složení jedné tablety

slozeni2

Složení

hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, extrakt z listu a květu jetele lučního, sojové izoflavonoidy, extrakt z guarany, extrakt z kořene kozlíku lékařského, kroskarmelosa sodná sůl, oxid zinečnatý, protispékavá látka stearan hořečnatý, extrakt ze smldince chlupatého, pantothenát vápenatý, cholekalciferol (vitamin D3), pyridoxin hydrochlorid, extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého, chlorid chromitý hexahydrát, seleničitan sodný pentahydrát. Potah tablety: stabilizátor hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý, stabilizátor polyvinylpyrolidon, protispékavá látka talek, stabilizátor triethylcitrát, barvivo chlorofyl.

Doporučené dávkování

Výrobek je určen dospělým ženám od 40 let věku.

Užívejte 1 tabletu denně nejlépe večer a zapíjejte vodou.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte v případě přecitlivělosti

na některou složku. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let.

V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře.

Uchovávání

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.

Velikost balení

30 potahovaných tablet,

hmotnost: 34 g/102 g

Výrobce

Přípravek byl vyroben v podmínkách GMP (správná výrobní praxe), certifikované Státním ústavem pro kontrolu léčiv.

Distributor

Ona Pharm, s.r.o.,

Praha 4, Nová cesta 1550/17, PSČ 140 00

www.onapharm.cz

info@onapharm.cz

 

DOPLNĚK STRAVY