Zde si můžete přečíst odpovědí odborného lékaře na Vaše dotazy. Pokud Vás něco zajímá, napište nám svojí otázku a náš lékař Vám obratem odpoví. Pokud vyplníte svůj email, dostanete odpověď přímo také do Vaší emailové schránky.

Dobrý den, dostala jsem od lékařky leták na FYTO FEM IKONTI forte za účelem zmírnění stavů při menopauze. Nevím, zda se nespletla..Na unternetu jsem totiž objevila podobný doplněk stravy, a sice FYTO FEM HARMONY + CONTROL Můžete mi poradit, co si tedy z těchto 2 doplňků stravy vybrat? 28. července 2019

Fytofem ICONTI je – kromě jiných efektů – „silnější“ (v dávkování 2×1) na Vaše potíže, takže klidně pokračujte v užívání.

Dobrý den , mohu se zeptat jaký vliv či vůbec mohou preparáty ovlivnit křečové žíly či hemoroidy. K přípravku Fytofem harmony a control mohu říci, že mi pomohl od příznaků menopauzy a nyní užívám fytofem inconti forte. 12. dubna 2019

Na křečové žíly/hemoroidy je asi nejlepší (kromě stahovacích punčoch – ty jsou opravdu nejlepší – a event. operačního řešení) kombinace diosmin+hesperidin (je to mikronizovaný extrakt z cistrusových plodů). Dá se opatřit jako léčivý přípravek i jako doplněk stravy.

Dobry den.Asi půl roku mám problémy s inkontinencí. Najednou se mi chce a nejde to udržet.Beru léky na vysoký tlak nemá to spojitost?Ted jsem začala brát Ebrantil a je to ještě horší.Moc děkuji za odpověď. 12. dubna 2019

Omlouvám se, Váš dotaz mi nějak proklouzl. Myslím si, že to spojitost s léky na vysoký tlak má (zejména pokud mají diuretickou složku). To neznamená, že k tomu nemlžete mít ještě nějaký syndrom dráždivého měchýře.

Dobrý den, může užívat Fytofem i kojící žena? 🙂 10. dubna 2018

Počkal bych, až dokojíte. V lécích, které obsahují stejné množství ploštičníku jako ve Fytofemu, se podávání při kojení nedoporučuje.

Chci začít užívat tento přípravek, jak ho mám dávkovat? 7. února 2018

Ideální je začít 4 týdny dávkováním 2 tablety denně (ráno a večer, event. obě večer), pak pokračovat minimálně 2 měsíce 1 tabletu večer. Délka užívání není omezena a je lepší užívat půl roku. Nezřídka se ve světě tato kombinace užívá léta.

Také máte dotaz?

Pokud Vás také zajímá cokoliv k dané problematice, neváhejte a napište nám svůj dotaz. Obratem na Vaši otázku odpovídá odborný lékař. Můžete se ptát opravdu na cokoli!

Položit dotaz