Přípravek určený pro ženu od 40 let, s obsahem 40 mg isoflavonů v 1 tabletě.

Klimakterium (přechod, klimax) je období postupného vyhasínání pohlavního cyklu u ženy. Jedná se o přirozený stav, kdy v určitém věku ženy (obvykle mezi 40. a 50. rokem) dochází k útlumu produkce pohlavních hormonů (estrogeny a progesteron) a postupnému vymizení menstruačního cyklu (tzv. menopauza).

Klimakterium je většinou doprovázeno řadou nepříjemných příznaků. Patří mezi ně návaly horka, pocení, poruchy spánku, časté změny nálad, deprese, nesoustředěnost a závratě. S nedostatkem estrogenů dochází k úbytku vody v pokožce, což způsobuje zvýšenou tvorbu vrásek. Období klimakteria je rovněž spojeno se zdravotními potížemi jako osteoporóza (řídnutí kostí), nadváha, vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu (zvyšuje se riziko kardiovaskulárních onemocnění) a objevují se časté záněty močových cest, někdy spojené s potížemi s udržením moče (inkontinence).

Fytofem harmony & kontrol je přípravek vyvinutý speciálně pro ženy od 40. roku věku. Obsahuje tři komplexy přírodních látek, minerálů a vitaminů, které vám pomohou opět najít fyzickou i duševní harmonii a získat kontrolu nad vaší váhou.

Fytofem harmony & control je přípravek vyvinutý pro ženy po čtyřicítce. V souvislosti s ubývající hormonální aktivitou může u žen docházet k řadě nepříjemných příznaků, které snižují kvalitu života a také zpomalení metabolismu, které vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a ukládání tuku v rizikových partiích. Fytofem harmony & control obsahuje tři komplexy přírodních látek, minerálů a vitaminů, které některé problémy pomáhají řešit.

3komplexy

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *